GIMP

GIMP dla Mac

Zaawansowany program graficzny za darmo

GNU Image Manipulation Program (GIMP) to profesjonalny program do edycji grafiki i zdjęć o możliwościach porównywalnych jedynie z Adobe Photoshop, na dodatek jest całkiem darmowy!Dzięki GIMP można zrobić ze zdjęciami i grafikami praktycznie... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowy
  • Ogromne, profesjonalne możliwości
  • Działa natywnie na Maku, nie potrzebuje X11

Wady

  • Skomplikowany interfejs
  • Trudny w obsłudze

Doskonały
9

GNU Image Manipulation Program (GIMP) to profesjonalny program do edycji grafiki i zdjęć o możliwościach porównywalnych jedynie z Adobe Photoshop, na dodatek jest całkiem darmowy!

Dzięki GIMP można zrobić ze zdjęciami i grafikami praktycznie wszystko. Do dyspozycji są setki filtrów i efektów oraz rozbudowany zestaw narzędzi edycyjnych. Gdyby wbudowanych funkcji było zbyt mało, GIMP ma możliwość zainstalowania wielu dodatkowych wtyczek tworzonych przez programistów i użytkowników programu. Dzięki temu, możliwości GIMP są praktycznie nieograniczone.

GIMP wyglądem przypomina swojego płatnego odpowiednika, podobnie wykorzystuje pełnoekranowy obszar roboczy. Program otwiera paski narzędzi, okno edycji oraz dialogi funkcji w niezależnych oknach.

Efekty pracy w GIMP nie odbiegają jakością od osiąganych w płatnych odpowiednikach. Możliwości tego oprogramowania są naprawdę ogromne. Obsługuje on większość istniejących plików graficznych i schematów kolorów.

GIM to naprawdę świetny program. Jeśli przyzwyczaisz się do odmiennego interfejsu, uzyskasz narzędzie równe Adobe Photoshop, całkiem za darmo!

GIMP na Mac nie potrzebuje już środowiska X11.

Zmiany

  • GIMP na Mac nie potrzebuje już środowiska X11.

Najczęściej pobierane Grafika i projektowanie na mac

GIMP

Download

GIMP 2.10.4

Opinie użytkowników o GIMP

Sponsorowany×